Appartement bij Kitzbühel - Kirchberg
Mittersill, Salzburgerland, Oostenrijk
In het midden van een idyllische biologische boerderij wacht je op de eerste verdieping een liefdevol ontworpen vakantieappartement met een warme en uitnodigende sfeer. Het woongedeelte heeft een open keuken en een balkon waar je kunt genieten van zonnige avonden.
Voor gasten die het plattelandsleven van dichtbij willen meemaken, openen de vriendelijke verhuurders graag de deuren van de boerderij en geven inzicht in de dagelijkse routines. Er is ook de mogelijkheid om de eigen producten van de boerderij te kopen en de authentieke manier van leven te ervaren.
De omgeving biedt een waar paradijs voor activiteiten in elk jaargetijde. In de winter lonken skiën, langlaufen, rodelen en winterwandelingen. In de zomer nodigen wandelen en mountainbiken uit tot spannende avonturen. In de directe omgeving wachten verschillende attracties op je, zoals het Nationalpark Werelderfgoed, het Felberturm Museum, de Maisi Flitzer, het Wildpark Aurach, de Glemmtaler Baumzipfelweg en de majestueuze Krimml watervallen.
Op de 1e etage: (open keuken(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen), fornuis(2 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
balkon, verwarming(CV), tuin(gedeeld met eigenaar en andere gasten), tuinmeubilair, parking, speeltoestellen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een fantastisch uitje! Het appartement was ruim genoeg voor onze groep en we hadden alles wat we nodig hadden. We hebben ook genoten van de lokale eetgelegenheden in de buurt, met name Gasthaus Essiger.
Hoewel het appartement een beetje ouderwets was, had het een zekere charme. De gastheren waren ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam. We hielden van de rustige sfeer en het prachtige uitzicht op de omliggende bergen.
Alles aan ons verblijf was geweldig, het appartement was smaakvol ingericht en zeer schoon, hoewel we niet veel konden skiën vanwege het weer, hebben we genoten van het wandelen in de prachtige omgeving,
De tuin was een mooie plek om 's avonds te ontspannen, We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van het Nationale Park Werelden en genoten van het lokale wildpark, Een goede keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar buitenactiviteiten,
De woning ziet er goed uit genoeg ruimte alleen de bank om op te zitten is wat minder je zakt steeds weg 🤪🤪
De mensen van het appartementje waren heel vriendelijk. Het huisje lag heel hoog, waardoor je een mooi uitzicht hebt op het dal (mittersil). Het appartementje was heel ruim en alles was aanwezig! Wij waren heel erg tevreden met het appartementje en raden het zeker aan.
Pistes - 191 km
MakkelijkLanglaufen - 74 km
Pistes - 174 km
MakkelijkLanglaufen - 259 km
Pistes - 12 km
Makkelijk