Appartement in Schönow in Berlijn/Brandenburg
Berlin-Schönow, Berlijn/Brandenburg, Duitsland
Welkom in de poort van de stad Berlijn en in de deelstaat Brandenburg. Hier vind u alles wat u nodig hebt voor een geslaagde vakantie. U zult versteld staan van de geweldige recreatiemogelijkheden in het rustige en natuurrijke landschap en van de diverse en interessante indrukken van de kosmopolitische metropool Berlijn of de deelstaathoofdstad Potsdam. Geniet van velden, weiden, bossen en meren en laat u betoveren door de onuitputtelijke culturele mogelijkheden van deze regio. Er is voor elk wat wils - indrukwekkende architectuur, betoverende tuinen, historische monumenten, interessante musea, moderne galerieën, beroemde theaters, klassieke concertzalen, verschillende bioscopen, talloze trendy pubs en allerlei sport- en vrijetijdsactiviteiten voor jong en oud. Deze mooie en volledig uitgeruste vakantiewoning bevindt zich ten noorden van Berlijn en draagt met zijn rustgevende uitstraling bij aan uw ontspanning. In de tuin van het huis kunt u heerlijk buiten zitten. Op aanvraag kunt u gebruik maken van de sauna in de woning. Het is slechts 10 minuten lopen naar het station van de S-Bahn.
We willen u vragen om u aan de aangegeven aankomsttijd tussen 16.00 en 18.00 uur te houden!
Op de 2e etage: (gang, open keuken(waterkoker, fornuis(keramisch), oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapnis(1-pers. bed, 1-pers. bed, twijfelaar), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine(tegen betaling)))
sauna(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming, tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Niet in het apartement gekomen die we geboekt hebben het is heel vies de haren van de vorige huurders liggen in bed schimmel staat op de muren vloer plakt
We waren kort van tevoren afgezegd omdat de moeder van de hospita zou zijn overleden. We moesten op korte termijn op zoek naar iets nieuws, wat natuurlijk duurder was. De verhuurders vertelden ons dat ze zouden bijdragen in de extra kosten en dat we de huurkosten volledig vergoed zouden krijgen. Geen van beide is tot nu toe gebeurd. Is dit afzetterij????????????
Zeer onvriendelijk Gastgeber.Sehr vervuild Wohnung.Sehr teleurstellend !!!
Het vakantiehuis bestaat uit twee appartementen, Lina en Tina. Het huis staat in de tuin van de eigenaar. De weg naar het huis is onverhard, wel veel kuilen, maar redelijk te doen. via de trap naar dit appartement. De wc/douche ligt in de gang op je eigen verdieping, maar gevoelsmatig wel net buiten de woonkamer. Door de schuine wanden voelt het wat kleiner. De ene slaapkamer is redelijk klein, de ander goed te doen. Wel apart dat er een glazen deur naar de woonkamer inzit. De eigenaar is wel aardig, hoewel bij weggaan ons werd verweten dat er een strip van de keuken wegwas. Nadat we hadden aangegeven dat niet eens gezien te hebben, geloofde ze ons niet, maar ja.... Uiteindelijk was het goed. Tip, controleer dus alles en meldt als er iets niet is. en neem wat foto's. Het is 15 minuten lopen naar de metro ( en dan 45 minuten naar centrum ). Prima verbinding. Wel lopen door een donker stukje bos. Met auto is het 5 minuten naar station. Inrichting is goed, iets verouderde indruk. Alles bij elkaar prima voor bezoek aan Berlijn, wel even met de metro. Prijs / kwaliteit verhouding is goed. Wellicht is andere appartement gevoelsmatig net even beter ( iets duurder )
We hebben een fijne vakantie gehad, een erg rustige omgeving. Het huisje ligt aan een onverharde weg. Verder was het huisje bij aankomst niet schoon, bestek/servies was niet erg schoon. Vloer was erg stoffig (veel pluizen van stof). Verder was het jammer dat er geen bank en weinig pannen aanwezig waren. Verder rook het beddengoed naar urine, daar kon je echt niet op slapen, het was smerig! Gelukkig was er een wasmachine, maar het 'kussen' zelf rook naar urine, dus je kon de kussensloop wel uitwassen, maar dat had geen zin, het was zo'n sterke lucht waar je misselijk van werd. Fijn was dat de oven en magnetron goed werkte! En dat het een rustige omgeving was. Beheerder was best vriendelijk. We hadden incl. badlinnen, dat kostte 8,- p.p., We waren met z'n tweeen en kregen 4 badhanddoeken voor 2 weken en we moesten ze zelf wassen. Slechte service!! Aanrader om dus zelf badlinnen mee te nemen, wasmachine werkte goed. Wasrekje deelde je met onder-vakantieburen. Geen wasknijpers aanwezig. Wat ons betreft hebben we een fijne vakantie gehad door alle activiteiten, maar het huisje is niet voor herhaling vatbaar.
op loopafstand van station, binnen half uur in Berlijn prima appartement, goede bedden jammer dat het serviesgoed, pannen etc.echt vettig waren gebruikt koffiefilter zat nog in koffiezetter en oven was niet schoon gemaakt na gebruik. voor gebruik, eerst zelf de afwas gedaan gastheer was vriendelijk
Fantastische week gehad. Rustige omgeving 10 minuten lopen naar de metro Goede verbinding met de metro naar Berlijn. Voor herhaling vatbaar. In de omgeving een mooi meer om te zwemmen, ongeveer10 minuten met de auto. Unieke ervaring wk voetbal en Berlijn.
Stedentrip stad Berlijn