De 3 Mussen met centrale ligging
Koksijde, West-Vlaanderen, België
500 m van zee – 2 slaapkamers – 6 personen
Gerenoveerd en zonnig 2 kamer appartement op de eerste verdieping (geen lift). Het mooie appartement straalt rust en kalmte uit en ligt in het centrum van Koksijde, vlak bij ons kantoor, dicht bij alle winkels en restaurants. Het strand is op enkele honderd meters van het appartement. Kortom alles is dichtbij, een ideale ligging dus!
Indeling
Ruime hall, zonnige woonkamer/eetkamer met met divan, 2 clubzetels en 1 elektrische relax zetel, tafel met 4 stoelen (uittrekbaar voor 6 personen) moderne ingerichte keuken met vaatwasser, oven, microgolf, koelkast met diepvrieslade. De familie badkamer is uitgerust met een lavabo, een toilet en een bad. Er zijn 2 slaapkamers. Slaapkamer met dubbel bed (200x180) en een 2de slaapkamer voor 4 personen met twee stapelbedden (90x200). Er is ook een parkeerplaats voor 1 wagen en privaat terrasje op straat niveau aan de achterkant van het gebouw.
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, grill, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(digital), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 180 x 200 cm)), slaapkamer(stapelbed(dekbed), stapelbed(dekbed)), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet))
verwarming, parking, strijkplank, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Geweldige locatie, echt dichtbij het strand, Schoon en comfortabel appartement
Geweldige vondst! Het appartement is een beetje gedateerd, maar heeft veel charme. Perfect gelegen voor toegang tot het strand en lokale attracties. We hebben een heerlijke tijd gehad.
Ruim en gezellig appartement, ideaal voor onze gezinsuitje, De nabijgelegen restaurants en winkels maakten het erg handig
De accommodatie was zeer ruim en bood comfortabel plaats aan ons gezin van zes. De keuken was modern en we vonden het leuk om samen te koken. Over het algemeen een goed verblijf.
De appartement was gezellig en uitnodigend, We hebben vooral van de open haard genoten tijdens onze kille avonden, De keuken had alles wat we nodig hadden, en de eetruimte was perfect voor familie maaltijden,
We hebben enorm genoten van ons verblijf. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. De keuken was goed uitgerust en we vonden het heerlijk om te BBQ'en op het terras. Een echte aanrader voor een familievakantie!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in The 3 Sparrows, de kinderen vonden de speeltuin in de buurt geweldig en we vonden het fijn dat we dicht bij de winkels en het strand zaten.
Het appartement overtrof onze verwachtingen. Het was erg schoon, goed onderhouden en lag dichtbij verschillende eetgelegenheden. We hebben genoten van de lokale visrestaurants!
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in The 3 Sparrows! De locatie is perfect: op korte loopafstand van het strand en dichtbij winkels en restaurants. Het appartement was ruim en goed uitgerust, waardoor het een prima uitvalsbasis was voor ons gezin.
We vonden de nabijheid van het strand en de lokale attracties geweldig. Het appartement was goed uitgerust en de woonkamer was perfect voor familiebijeenkomsten.
Fantastische locatie! Op korte loopafstand van de restaurants van Koksijde en het strand. De woonkamer was licht en luchtig, waardoor het een heerlijke plek was om te ontspannen na een dag verkennen.
Een solide keuze voor onze vakantie, Het appartement was comfortabel en had alle voorzieningen die we nodig hadden, De locatie was handig voor dagtochten naar De Panne en zelfs Brugge,
Over het algemeen een prettige ervaring, Het appartement was schoon en had een mooie indeling, We vonden de parkeergelegenheid een beetje krap, maar het was te doen, Zou overwegen om terug te komen,